Ne každý má tu možnost dopřát každému dítěti vlastní dětský pokoj. Zároveň ani není možné místnost nafouknout a vecpat do ní vše, co ratolesti potřebují. Co ale jde, je možnost chytře vybavit místnost tak, aby každému dítku zůstal dostatečný prostor. Řešení se skrývá v možnosti pořízení patrové postele.
palandy ve vězení
Tento typ nábytku samozřejmě nemusí nutně sloužit pouze těm nejmladším. Používá se všude tam, kde je potřeba poskytnout odpočinek velkému množství lidí na malém prostoru. Takovým typickým prostředím jsou vojenské ubikace, ubytovny, chatky v kempech nebo vězení. Tady všude se využívá jejich největší vlastnosti, a sice ušetření místa.
Existuje hned několik druhů patrových postelí. Dnes už nejsou neobvyklé ani třípatrové varianty, dovolí-li to výška místnosti. Lze sehnat kusy s úložným prostorem, skříní či psacím stolem. Ty poslouží i jedináčkovi, který musí obývat pokoj o menší rozloze. Umožní mu tak mít vše v jedné místnosti. Další variantou je rozložení do písmene L. Prodejci se totiž snaží vyřešit i ty nejvíce neobvyklé vrtochy svých zákazníků, což dává vzniknout netradičním kusům.
patrové palandy v ubytovně
Patrové postele z masivu se mohou pyšnit dlouhou životností. Hodí se pro děti i dospělé, protože masiv je materiál, který vydrží i větší váhu. Sehnat jdou i kovové varianty splňující ty nejvyšší nároky na odolnost.
Kromě změny celkového rázu místnosti, který se tak stane velmi zajímavým a moderním, tento kousek nábytku poskytne také dostatečný komfort a malé dobrodružství ve formě spaní ve výšce. Kromě spánku si tak malí obyvatelé užijí také spoustu zábavy.
Ať už kvůli dobrodružství, úspoře místa či jiným vlastnostem, patrové postele se již dlouhou dobu těší velké popularitě. Pokud jsou vyrobeny z kvalitního materiálu, mohou vás provázet podstatnou částí vašeho života. A to nejen, dokud jeho součástí budou ratolesti. Těšit se z nich můžou návštěvy nebo dokonce i vy samy.