Na Vánoce se všichni těšíme. Nejen děti, ale i my, dospělí. Je to čas zastavení, kdy si na sebe konečně uděláme čas. A sejdeme se i se členy širší rodiny. Příprava na tyto svátky je sice náročná, ale při dobré organizaci se dá zvládnout. Proto je začátkem prosince nejvyšší čas, začít vymýšlet dárky pro své nejbližší. Pokud se k štědrovečernímu stolu scházíte ve větším počtu, je potřeba drobnou pozornost připravit pro všechny zúčastněné. Vánoční dárky nemusí být ani velké, ani drahé. Hlavně aby byly veselé. A to už dá před nákupem trochu více přemýšlení.

Veselé ponožky

Veselé ponožky

Nákupní centrum je prvním záchytným bodem. Vyhradíte si na to celé odpoledne a hledáte to něco, co udělá blízkým radost. Jak dětem, tak dospělým. Plné regály na vás přívětivě kynou. Prodíráte se zástupy koupěchtivých, stejně bezradnými jako vy. Co vybrat? Nakonec se večer vracíte domů s prázdnou. Kromě kytičky zeleného jmelí jste nekoupili nic.

Veselé ponožky pod stromečkem

Dárky pro celou rodinu

Na řadě je záchranný prostředek – internet. Večer k němu usednete a asi po půlhodině brouzdání po e-shopech na vás vykouknou. Veselé ponožky! A vy víte, že to je ono. To je dárek, kterým letos uděláte radost všem blízkým. Motivy, které výrobci na ponožkách aplikovali, vás nadchnou. A vy začnete vybírat a objednávat. Největším lákadlem, hlavně pro děti, je fakt, že v páru je každá ponožka jiná a originální. Začnete od těch nejmenších, na jejichž ponožkách jsou pohádkové motivy. Pro ty odrostlejší vybíráte podle jejich zájmů. Hráč fotbalu dostane ponožky, kdy na jedné jsou natištěné míče a na druhé trávník s brankou, pro šachistu ty, na kterých je pozitivní a negativní šachovnice, pro milovníka počítačů jsou jako stvořené ponožky s IT motivy, pro malého klavíristu ty s houslovým klíčem a klaviaturou. Dokonce i pro milovníka koček se najdou ty pravé. Další motivy, jako například chemické vzorečky, vesmírné výjevy, či sklenice s pivem si rovněž najdou svoje majitele. Okolo půlnoci je objednávka odeslána a vy už se můžete těšit na Ježíška.