Zlato je symbolem dokonalosti, ušlechtilosti a luxusu a dává nám na vědomí, že máme co do činění s něčím výjimečným. Představujeme si pod tímto výrazem kov, který nepodléhá mnoho let korozi, a jeho vzhled ihned oslní na první pohled.

S podobnými přívlastky budeme očekávat i službu, která zajišťuje prodej tzv. zlatých čísel mobilního telefonu. Ve skutečnosti však největší podíl úspěchu závisí na naší správné volbě, jaké kombinaci číslic dáme přednost.

Pár tipů, jak zlatému číslu vtisknout atraktivní vzezření

Postupka – máte-li na vybranou, volte jednoduchou vzestupnou či sestupnou postupku. Je vcelku jedno, na jakém čísle začne a kde skončí, mohou to být i dvě postupky spojené za sebou nebo dvojice či trojice po sobě jdoucích čísel. Tato zlatá čísla https://www.vipcisla.cz/ mobilů se velmi dobře pamatují a jistě s nimi zaznamenáte očekávané benefity. Jako příklad můžeme uvést šesti číselné kombinace 25 35 45 nebo 78 78 78 anebo 234 789 anebo 876 543.

plastové číslice

Trojice a dvojice – výborné k zapamatování jsou i tyto symboly, zvláště takové, půjde-li o vizuálně kontrastující číslice. Opětovnými příklady mohou posloužit kombinace číslic 444 888 nebo 22 55 99. Lidský zrak a mozek do paměti rychleji uloží právě takováto seskupení, která nebudou matoucí, a nebude možné si je poplést nebo přehlédnout. Vyhýbejte se však vícečetným stejným číslicím, která mohou být při zaznamenávání snadno zkomolená, jako např. 221111, kdy počet jedniček vyžaduje větší soustředění a počítání, kolik jich za sebou ve skutečnosti vlastně je.

krásná dívka s mobilem

Numerologie – kdo se někdy zabýval numerologií na seriózní úrovni, bude se zřejmě soustředit na to, aby si vybíral číslice, jaká podporují jeho životní styl. Například umělcům výrazně pomáhají v invenci a inspiraci trojky, řemeslníkům a sportovcům zemité čtyřky, svobodomyslným milovníkům cestování pětky, duchovně založeným lidem osmičky a senzitivním a charismaticky založeným lidem sedmičky.