Sehnat luxusní svatební šaty není někdy úplně snadné, protože každý má o luxusu svou představu. Některé nevěsty touží po obrovské sukni, jiné o dlouhé vlečce a nádherně zdobeném závoji, ale každá chce být ve svůj den nádherná. A co když sama přesně nevíte, co byste chtěla a co by Vám slušelo? Může se stát, že se Vám zalíbí nějaké šaty, které ovšem na postavě nebudou tak pěkné. Od toho jsme tu my, abychom Vám pomohli najít ty nejlepší svatební šaty, ve kterých budete vypadat dokonale, a Váš nastávající se na Vás nebude moct vynadívat.

spokojená nevěsta

V našem salonu Vás čeká pohodlí, příjemné prostředí, vstřícný personál a samozřejmě nepřeberné množství různých značek luxusních svatebních šatů. V dnešní době dávno nemusíte mít jen bílou hladkou látku na šaty. Moderní jsou zdobené korzety, ať už krajkou, kytičkami či perličkami a korálky. Ovšem ani čistě bílá barva už není podmínkou, nevěsty si často volí barvu champagne, meruňkovou či béžovou a kromě toho přišly do módy i různé střihy. Velké výstřihy, průhledný korzet zdobený jen květinkami či lístečky, nosí se i dlouhé rukávy, které nebývaly zvykem a v současnosti jsou velmi oblíbené.

krásné svatební šaty

Vždy je nejdůležitější, aby se nevěsta cítila opravdu dobře a vydržela v šatech celý den, aby si je náležitě užila. Takže ať už jsou Vaše představy u klasických střihů a vzhledů nebo byste chtěli poslední novinku ze světa svatební módy, jsme schopni Vám vše nabídnout. Vybereme společně typ šatů – princeznovské s obrovskou sukní, splývavé v řeckém stylu nebo nějakou zlatou střední cestu, dále se pobavíme o tom, zdali by šaty měly mít tyl, krajku nebo nějaký saténový prvek a v neposlední řadě se můžeme podívat také na nejrůznější doplňky. Někdo miluje perly, někdo si zase potrpí na stříbrnou krásu a pro někoho stačí jen samotné náušnice, které budou velmi zdobené a přitáhnou veškerou pozornost. Celkový vzhled můžete doplnit také závojem, který může být různé délky a samozřejmě také z nejrůznějších materiálů, zdobený nebo jen čistý. U nás se kompletně vystrojíte, abyste si užila svůj krásný den!