Stále jsou mezi námi ženy, které milují praktickou a sportovní módu . Určitě je vám více než jasné, že k tomuto stylu se kabelka rozhodně nehodí. Právě kvůli tomu vsadila velká spousta výrobců na stylové batohy, kde se klade největší důraz na použití kvalitních materiálů a také originalitu provedení daného výrobku. Možná že i vy ještě žijete v domnění, že batoh patří hlavně do výbavy vousatého muže nebo sportovního nadšence, není to ale tak úplně pravda. Možná vám mohou také připomínat školní časy, kdy je nosil každý.
My bychom s vámi v našem dnešním článku rádi hovořili o elegantních výrobcích, které milují hlavně přírodní kůži a bavlněné plátno, které voní nadčasovou tradicí. Takový doplněk jistě získá šmrnc a příjemný design, který velmi mile překvapí.
šedé melíry
Nejlepší na tom všem je skutečnost, že můžete ulevit svým zádům. Díky tomu, že nosíte přetíženou kabelku, nemáte páteř v tak úplně dobrém postavení. Díky batohu je máte zatížená rovnoměrně a úleva je rozhodně znát.
Pokud byste ráda vypadala jako rebelka, pak je vhodné zvolit batoh s kombinací kovových aplikací nebo různých třásní. Vyzkoušet je ale také možné metalické barvy. Rozhodně neuniknete pozornosti okolí.
Některé ženy mohou již od svého mládí milovat všelijaké visačky, potisky nebo dokonce nášivky. Ty se nejčastěji hodí pro volný čas. Mezi žhavé trendy rozhodně patří semišové provedení, kde můžeme vidět praktičnost a eleganci.
modelka s vestou
Na pultech obchodů je možné setkat se jak s velikosti klasickou, tak s různými mini modely. Záleží převážně na vašem vkusu.
Pokud chcete vystupovat jako elegantní dáma, je nejlepší zvolit variantu koženou, která se hodí téměř ke všemu. Je možné ji dokonce nosit k sukni či šatům. Je potřeba ale zvolit správný model. Nápadné barvy je lepší noci spíše k volnočasovému oblečení. Tady nikdy neuděláte žádný přešlap.
Jestliže jste na rozpacích, jestli to opravdu bude váš šálek čaje, pak se vypravte na nákupy se svou kamarádkou a zkoušejte různé variace. Zkušení prodavači vám jistě také poradí, pokud se jich zeptáte na radu. Svou roli v tom také hraje vaše osobnost a vizáž. Rozhodně se toho ale nebojte. Sama uvidíte, že s výsledkem budete určitě spokojená.