Sedíte doma o víkendu, již jste prošli skrznaskrz všechny sociální sítě a chtěli byste podniknout něco mimo domov? Seberte své kamarády a rezervujte nejbližší termín u nás na nejlepší lasergame praha Ocelářská 17 (žlutá linie metra zastávka Českomoravská)

Vůbec nevadí, že jste to nikdy v životě nezkoušeli. Nebojte, vše vás naučíme. Máme pro vás připravené různé typy her, které budou přizpůsobené vaší úrovni. Pokud jste tedy úplný začátečník, tak jsou tady pro vás hry Agenti nebo Graffiti. V případě, že si už věříte a máte s tím spoustu zkušeností, tak tady pro vás máme souboje Team death match se štítem a municí či Zombies.

billboard-right(1)

V našem komplexu máme dvě propracované arény: Labyrint a Aztec. První z nich je spíše pro větší skupiny lidí, kde hra bude probíhat daleko dynamičtěji, a to nejen kvůli počtu lidí, ale také, díky tomu, že nebudete tam mít moc místo, kam se schovat, protože si vás na bojiště odvezeme výtahem. Druhá je více otevřená a dovoluje si vám na chvíli oddechnout mezi stromy aztécké džungle. Tuto arénu spíše doporučujeme pro menší skupiny lidí.

Nabízíme také pořádání společenských akcí např. dětské narozeninové párty, školní exkurze a firemní teambuildingy. V případě, že budete chtít si na chvíli odpočinout od tvrdého boje, tak můžete si u nás dát něco k jídlu či pití, vyzkoušet náš doplňkový program např. tradiční fotbálek, nebo trochu méně tradiční Xbox.

DSC_0204

Chcete někomu udělat radost a jako dárek mu koupit laser game u nás? Není nic jednoduššího. Stačí jen určit částku. My se již o zbytek postaráme, jelikož vouchery vám pošleme mailem. Kupón také má neomezenou platnost tzn. že ho nemusíte uplatnit hned při první návštěvě. Můžete si tuto zábavu u nás hezky dávkovat. Ale samozřejmě nemusíte. Pokud je vám libo, tak není problém s uplatněním voucheru i na baru.

Podívejte se na náš ceník a neváhejte! Rezervujte si u nás ten nejbližší termín a zkuste něco nového.