Dnes si lidé nezařizují domácnost jen tak ledabyle, ale velice dbají na estetický dopad veškerého zařízení svého interiéru, a to včetně svítidel a celkového elektroinstalačního vybavení. Jen tak mohou své domácnosti začít říkat domov.
Ke světlům a elektroinstalaci patří i vypínače, zásuvky, dálkové ovladače, atd., a právě na ně se zaměřil výrobce Schneider Electric a se svou řadou Schneider Asfora přinesl na trh kompletní sortiment zásuvkových a vypínačových strojků a rámečků. Jejich předností je vysoká kvalita materiálu, snadná instalace a čistý styl – jednotlivé rámečky mají čtvercový tvar s ozdobně sraženou vnitřní hranou, což působí jemně a přitom dekorativně.Bez síťových zásuvek se neobejdete
Naše společnost vám může takový sortiment nejen doporučit, ale také nabídnout. Z produktové řady Schneider Asfora Lightpark pro vás máme vše, co budete k montáži konečných prvků elektroinstalace potřebovat: zásuvky síťové, televizní (průběžné i koncové), datové i telefonní, dálkové ovladače jak na svítidla, respektive na vypínače, tak třeba i na žaluzie, a dále stmívače i přepínače. Sortiment si můžete vybírat podle počtu modulů (až 6), řazení vypínače (vertikální či horizontální), barevného provedení (polar – bílá; cream – světlá krémová), můžete mít vypínač s orientační kontrolkou nebo zásuvku s krytkou či bez ní. V nabídce jsou jak kompletní sady, tak i jednotlivé komponenty.A takhle nějak to vše vzniká
Objednávat naše produkty je možné i nyní – v době nouzového stavu v důsledku pandemie koronaviru – a to pěkně pohodlně z domova. Všechny výrobky jsou na e – shopu vyobrazeny, s uvedením technických údajů a cen. Na webových stránkách jsme pro vás navíc připravili i video s dokonale ztvárněnou montážní instrukcí a s přehledem všech jednotlivých produktů.
Kdo má zájem o osobní odběr, může si zboží vyzvednout v Praze, v prodejně i v showroomu. Naše výrobky lze i rezervovat a vyzvednout do pěti dnů.