Záznamy v registru jsou velice nepříjemná věc, která vás může dostat do velice prekérní situace. Tím spíše v případě, kdy toužíte po půjčce. Pokud ovšem máte peněz k dispozici tak akorát, tak je docela možné, že si svého záznamu v registru ani nevšimnete. Každopádně, ať tak či tak, můžete jej nechat smazat nejdříve za pět let, což je poměrně dlouhá doba, zvláště pokud spěcháte na peníze, které potřebujete mít v ruce nejlépe ihned.

úspory

Se záznamem v registru vám totiž půjčku nedá nikdo s výjimkou nebankovní společnosti. Jedině ta postupuje tak, že veškeré vaše záznamy v registru přezkoumá, vyhodnotí je podle jejich závažnosti, a poté vám nabídne řešení. Každopádně se nemusíte obávat žádného lišáckého závěru, jako to dělají v bankách. Nikdo vás nebude strašit, ani posílat o dům dál. Je pravda, že vaše situace není růžová, avšak pokud vaše záznamy v registru nejsou nijak katastrofální, tak je nanejvýš pravděpodobné, že vám nebankovní společnost nabídne možnost získat hypotéku bez registru https://www.hypoteka-bez-registru.net/.

mince

Hypotéka bez registru se od běžné nebankovní půjčky liší snad pouze ve výši procent, které zaplatíte na úrocích. Lidé, u kterých je riziko, že nebudou schopni svou půjčku splácet mizivé, mají nárok na běžnou nebankovní půjčku s úrokem okolo tří procent, což je vlastně skoro tak výhodná nabídka jako v bance. Kdežto lidé, kteří mají záznam v registru z různých důvodů, a proto pro nebankovní společnost představují určité riziko, mohou získat půjčku s úrokem okolo sedmi procent. Ten nezanedbatelný několikaprocentní rozdíl se následně promítne do výsledné částky, kterou budete splácet. To je daň za to, že na sebe váš věřitel bere vysoké riziko. Každopádně byste si měli vždy důkladně spočítat, jak vysokou sumu budete každý měsíc splácet, a zda to nebude nad vaše síly. A jestliže se pro hypotéku bez registru rozhodnete, tak počítejte s tím, že je to pro vás ve vaší složité situaci jediné rychlé a rozumné řešení.