Octavia je velmi povedeným modelem, který najdete v garážích desetitisíců Čechů. Určitě moc dobře víte, že i za toto vozidlo se dají zavěsit nejrůznější povozy, nejčastěji vozíky anebo třeba karavany. Aby to však bylo možné, tak je potřeba pořídit jisté doplňky, které na své vozidlo musíte nainstalovat. Jestliže byste tedy chtěli rozšířit možnosti svého oblíbeného automobilu, tak určitě neváhejte zakoupit právě tažné zařízení Octavia, bez kterého to jinak nepůjde.
otevřený kufr auta
Tažní zařízení tohoto typu obsahuje ve svém balení kulovým čepem, který jste určitě spatřili v provozu na mnoha autech. Nebojte se, ten je odnímatelný, a pokud jej zrovna nepotřebujete, klidně jej můžete snadno odmontovat. Nikterak to však nekazí celkový vzhled vašeho čtyřkolého miláčka, takže k tomuto kroku se uchýlí jen málokdo.

Jednoduchá instalace

Potěšující pro vás bude určitě informace, že instalace tohoto zařízení je opravdu snadná. I tak byste ji však měli nechat na odborníkovi, který s tím má požadované zkušenosti, a který si s tím dokáže poradit během několika desítek minut. Budete mít navíc jistotu, že je vše správně nainstalované, a že se opravdu nebudete muset bát že své vozidlo zaháknout například několikasetkilový karavan či vozík.
tažné zařízení na přívěs

Dostupná cena, která vás potěší

Hromada řidičů si myslí, že tažné zařízení je poněkud drahé. Musíme vás však vyvést z omylu, ceny jsou naopak velmi příjemné a jen málokdy překročí hranici několika málo tisíců. Určitě to tedy není nedostupný doplněk, ba naopak. Vyzkoušet si jej mohou naprosto všichni řidiči, kteří chtějí využít potenciál svého vozidla skutečně naplno. Výhodou je i to, že i samotná instalace u automechanika vás nepřijde na velké peníze
Při koupi se určitě zaměřte na to, aby vámi vybrané zařízení bylo z dílny zkušeného a kvalitního výrobce, kterému je možné důvěřovat.