Co je přirozené, to je žádané – na silikonové vycpávky ňader a rtů mnoho mužů reaguje spíše negativně a vnímá ženské tělo jako zasažené čímsi syntetickým. Někteří dokonce hovoří o ženách, které potlačily svou vlastní přirozenost a sebevědomí a vyměnily je za robotiku. A milovat se s ženou robotem (androidem) přece nemáme zapotřebí. Zůstaňte své, i když nemáte stoprocentně dokonalou postavu, většina mužů ji také nemá, ale v tom přece nespočívá smysl lásky a vzájemné úcty a důvěry.

dvojčata v levandulovém poli

Muži velmi ocení, když jste vynalézavé namísto silikonu v ňadrech se raději zamyslete nad tím, jaké polohy, pomůcky a prostředí využít k lepšímu sexuálnímu zážitku. Možná přijdete na to, že sex bude skvělý spíše ráno, než večer, a že si za tímto účelem můžete pronajmout penzion v horách, kde je božský klid. A namísto alkoholu a těžkých jídel si oba dopřejte zeleninový salát a luštěninovou pomazánku na celozrnný toust.

dívka v posteli

Muži citlivě reagují i na vůně – pro muže je čich velice důležitý smysl, a v sexu dokonce nejdůležitější. Je to jasné vodítko, zda je pro něj žena přitažlivá, či ne, co se týče benetické výbavy pro početí potomků. Ženy to vnímají podobně, ale muži mají lépe vybavenou čichovou paměť, možná je to i tím, že oplodňují samice, zatímco samice muže neoplodňují a muži nejsou nositeli zárodků embryí. Ženám vyhovují parfémy a květinové vůně a mívají ve zvyku se před vstupem do postele důkladně ve sprše vymydlit a ještě navonět. Větší sexuální brzdu si ale nemohou vymyslet, muž mnohem více ocení, když se partnerka před sexem jen lehce opláchne bez parfemace, aby vnímal její přirozený tělesný pach potu. Někdy je dokonce žena přitažlivější, pokud se umývá před sexem s odstupem více hodin. Pokud si oba partneři jsou tohoto vědomi a vyhoví si, jejich sex může mít úžasný náboj.

Na ztrátu erekce nenasazujte syntetiku – když se nedaří a erekce se vytratí například kvůli nevhodnému jídelníčku a stresu, zaměřte se na tyto zjevné příčiny a vypomáhejte si přírodními léky, nejlépe bylinkami, které stresové hormony potlačí a podpoří produkci testosteronu. Nežli se začnete shánět po Oral Jelly Sildenafil 120 mg, zkuste to raději s Macou peruánskou a Kotvičníkem zemním.