Období Vánoc je kouzelné nejen proto, že se na něho těší zejména malé ratolesti, ale i díky dárkům, kterých se už pod stromečkem nemůžou dočkat. Rodiče ovšem mají v tomto období nejen spoustu práce s výzdobou, pečením nebo úklidem domácnosti, ale i samotným výběrem dárků, které by jejich dětem rozzářily jejich oči.

Jestli ani vy nevíte, co jim letos pořídit, neváhejte vsadit na klasiku, jakou jsou retro dřevěné hračky, které rozhodně neodmítnou.
dřevěná hračka

Vzdělávací hračky jim vyplní volný čas

I když je účelem každé hračky uspokojit dítě zejména z hlediska hry, není na škodu, pokud ho i něčemu přiučí.

Získat nové zkušenosti a posílit si jemnou motoriku může i se sortimentem motorických a didaktických hraček, kterými jsou například různé vkládačky, kostky, interaktivní hrací kostky, ale třeba i hudební nástroje.

Všechny typy hracích prvků, které disponují vzdělávacím charakterem, budou pro malé ratolesti velmi přínosné při jejich růstu a rozhodně se s nimi nudit nebudou.
dřevěné autíčko

Populární vláčkodráhy a autodráhy

Dřevěné dráhy na vláčky nebo auta si najdou velké uplatnění i u vás doma. Děti různé věkové skupiny (a bez rozdílu na pohlaví) jich milují a dokážou při hře s nimi strávit několik hodin.

Pokud jim zakoupíte garáž, parkoviště nebo jinou stanici, jakou je třeba nádraží, sami uvidíte, jak se jejich fantazie posune na úroveň, která je pro dětské smýšlení nesmírně důležitá. Postavit si tak můžou vlastní město a zaplnit dráhou a všemi vozítky celý jejich pokojíček.

Hračky pro ty nejmenší, na které se nezapomíná

Ani v případě, že je vaše dítě opravdu malé, není dobré zapomínat na to, že hračky, které mu věnujete na Vánoce, budou mít pro něho velký význam i díky tomu, že budou barevné a z pevného materiálu, jakým je dřevo. Existuje řada retro hraček, které uspokojí i ty nejmenší děti a nalezte jich i v našem sortimentu, ve kterém nechybí zatloukačka, počítadlo, hračky na provázku, chodítko pro nejmenší nebo vkládačky tvarů.

Udělejte i vy vašim dětem kouzelné Vánoce a darujte jim pod stromeček retro hračky, které sklidí velký úspěch.