Chtěli byste si půjčit peníze, protože jste se dostali do těžké situace nebo toužíte po vlastním bydlení? V bance vám ale nepůjčí? Zkuste to vyřešit jinak.

Jak fungují výhodné nebankovní hypotéky a pro koho jsou k dispozici?

Půjčit si peníze v bance není vůbec snadné. Banky mají nastavené poměrně složité podmínky, určitě nepůjčí peníze jen tak někomu a navíc je jejich proces poměrně složitý. Pokud už nějaké dluhy máte nebo nemáte dostatečně vysoké příjmy, banka vás zcela jistě odmítne. Peníze ale potřebujeme všichni, každý z nás se taky může kdykoliv dostat do těžké životní situace, ale jak z toho všeho ven? Řešením může být úvěr u nebankovní společnosti. Jak to funguje v praxi a na co se musíte připravit?

pexels-photo-4386465

Peníze rychle a online

Nebankovní hypotéky Hypotekybezregistru jsou určeny pro všechny ty, které banka odmítne a to z jakéhokoliv důvodu. Při posuzování nebude nikdo chtít znát vás měsíční příjem, nebudete muset prokazovat, že nejste zapsáni v registru dlužníků, protože společnost je ochotná toto tolerovat, navíc si můžete půjčit skutečně na cokoliv. Ať už potřebujete splatit své staré dluhy, exekuce, pohledávky nebo chcete peníze využít na rekonstrukci, stavbu domu nebo vybavení, úvěr je bezúčelový, a proto to nebude vůbec žádný problém. Takové podmínky vám žádná banka nenabídne. Pokud se obáváte toho, že to zní moc jednoduše, nic za tím nehledejte, i když je zcela logické, že bez žádné záruky vám nikdo peníze nepůjčí nikde na světě.

I nebankovní společnost potřebuje záruku, že budete moci splácet. Při žádání o úvěr se musíte zaručit nemovitostí. Stačí vám pak už jen vyplnit žádost a k ní přiložit fotografie dané nemovitosti, do pár hodin budete mít odpověď i návrh smlouvy s nejvyšší možnou částkou, kterou vám je společnost ochotná půjčit. Všechno pohodlně, rychle a hlavně online, je skvělé, že takto můžete žádost o úvěr vyřešit odkudkoliv a kdykoliv.

pexels-photo-4386393

Nízké úroky a dlouhá doba splácení

Určitě vás zajímá, jak je to v tomto případě s úroky. Ty jsou nízké, srovnatelné s výší úroků v bance nebo v případě velmi oblíbené americké hypotéky. Doba splácení je pak na vás, odvíjí se podle vašich aktuálních možností a to s tím, že můžete splácet v rozmezí od jednoho roku až do třiceti let. Výše zapůjčené splátky se pak může vyšplhat až do sedmdesáti procent z odhadnuté ceny nemovitosti, kterou se zaručíte.

Takhle výhodné podmínky nikde jinde nenajdete, předem dostanete návrh smlouvy, vše si můžete pročíst i promyslet a popřípadě se doptat na to, čemu nerozumíte. Z pohodlí domova tak během několika hodin můžete vyřešit svou těžkou finanční situaci.