Jako malí jste se jistě rádi dívali na kouzelnické show a říkali si, že jsou to skutečná kouzla, která prostě nemají vysvětlení. Dějí se jen tak – z vůle boží, z ďáblovy fantazie nebo z nějakých nadpřirozených čaker, které jsou a zůstanou námi „běžnými smrtelníky“ nepochopené a nepochopitelné. Jistě si vybavíte Davida Copperfielda, který si mávnutím kouzelného proutku (jinak to vysvětlit nelze) k sobě přitáhl krásnou Claudii Schiffer. Dnes již víme, že ani on není nadpřirozená bytost, která prostě čaruje.

Veškerá magická kouzla by však ve skutečnosti měla být asociována s dvěma důležitými aspekty – disciplína a trik. Kouzelník, který předvádí takovou show, že i nejmoudřejší hlava rodiny má problém rozeznat kouzlo od triku, by neměl být respektován pouze za to, že umí pracovat s iluzí, ale také za disciplínu, kterou vykazuje právě při této práci.

koule

Vzpomeňte si, jak šťastní jste byli, když na oslavě vašich desátých narozenin vytáhl kouzelník králíka z klobouku. Jistě se vám rozsvítí oči a nostalgicky s úsměvem budete vzpomínat. Dopřejte takovou show i vašim dětem, nebo ji prostě jen zaměňte za nudný striptýz pro kolegyni, která odchází po dvaceti letech z práce.

kralik z klobouku

Ta nejlepší kouzelnická vystoupení již objednávejte jedině s kouzelník praha Vaskouzelnik. Zde najdete nejen kouzelnická vystoupení, ale také moderování, zábavu pro děti a show šitou na míru svatbám, firemním večírkům či oslavám narozenin. Je možné si objednat variabilní vystoupení jak pro děti, tak i pro dospělé. Kouzelník Martin Kellman se liší od ostatních tím, že kouzla pro něj nejsou pouhou zábavou či koníčkem, ale jak sám zmiňuje, je to jeho životní styl. Něco, nad čím přemýšlí v průběhu běžného dne a neustále tak své schopnosti vylepšuje. Je téměř jasné, že jeho show budete sledovat se zatajeným dechem a budete si ji ještě dlouho pamatovat!