Pokud je něco, o co se snaží každá žena a to zejména, pokud si najde nějakého přítele, pak je to udržet si co nejlepší vztah se svou tchýní. Bohužel ale ne vždy se zadaří. Může se stát, že vaše tchýně bude úžasná žena a že si s ní budete rozumět více, než se svou vlastní maminkou. Může se ale klidně stát, že jí bude vše a to včetně vaší přítomnosti vadit a že se jí ničím nezavděčíte.

Jestliže se setkáte s prvním případem, pak věřte, že jste to skutečně vyhráli. Mít takovou tchýni je naprosto skvělé.

žena sedící

Pokud ale nebudete mít to štěstí a setkáte se s druhým případem, je velmi pravděpodobné, že to rozhodně nebudete mít lehké. Snažte se ale, aby to nedošlo tak daleko, že vám začne budoucí tchýně dělat naschvály a také problémy. Určitě by nebylo na škodu, pokud byste svou drahou polovičku upozornili na to, že víte, že vás jeho maminka příliš nemusí. Je možné, že to bude váš přítel brát tak, že na názoru rodičů mu nezáleží, protože on je ten, kdo má být s vámi spokojen, ale najdete i takové muže, kterým na názoru rodičů záleží až příliš a pokud maminka řekne ne, tak to znamená ne. Pokud na takového muže narazíte, pak věřte, že takový vztah nemá příliš dlouhou budoucnost.

žena smutná

Udělat dojem na rodiče, kterým se nelíbíte již od pohledu, je nemožné. Člověk se může snažit sebevíc ale ať udělá cokoliv, bude to obráceno proti němu. Pokud se s něčím takovým setkáte, zkuste si promluvit s vaším přítelem. Věřte, že to pro vás bude psychicky velmi náročné a ne každý něco takového zvládne ustát. Můžete daný problém řešit tak, že se s rodiči přítele budete vídat jen velmi málo, ale je možné, že se mu to nebude líbit.

Máte tedy několik možností. Jednou z nich je doufat v to, že se jednou karta obrátí a že daní rodiče zjistí, jak skvělá osůbka jste. Druhou možností je danou situaci řešit a zeptat se přímo rodičů vašeho přítele, co jim na vás vadí a možností poslední je vzdát to. Rozhodně ale nic nevzdávejte předčasně a to i přesto, jak složité to může být. Zkuste začít druhou možností, protože je možné, že tím získáte.