Kdybychom se zeptali skutečně moudrých lidí na příčiny stavu současného lidstva, proč dochází k civilizačním chorobám a všem zdravotním problémům, které byly dříve neznámými pojmy nebo nebyly tak časté, odpoví vám všichni shodně v jednotném duchu: Lidé jsou neskonale naivní a schází jim dostatek pravdivých informací. Moudrost je synonymem pravdy a láska je jen jejím zesílením v chápání celkového kontextu. Jinými slovy, čím více budou lidé vzdělaní a budou mít zájem o svém životě rozhodovat sami, aniž by naletěli slibům podvodníků, tím rychleji ze světa zmizí většina problémů.

nahá žena

Dokud lidské tělo funguje bez problémů, není důvod nic řešit, ale aby tomu tak bylo, musíme pro to také něco podniknout. Jako jeden z příkladů bychom mohli uvést problém s erekcí Eresin. Je to jedna z nejcitlivějších záležitostí, které jsou v lidském těle úzce propojeny naší duší, a kde psychika hraje větší roli, než si myslíme.

Příliš vysoké nároky – kdo si na sebe klade příliš velká břemena, anebo je na sebe nechá klást druhými, stává se dobrovolným otrokem. To se dá vydržet jen omezenou dobu a poté se vše zhroutí jako domeček z karet. Tito lidé pak nejsou vůbec schopni pohlavního života, jsou frustrovaní a agresivní a mohou škodit sobě i ostatním

Změna životního stylu – zamyslete se nad tím, jak moc vás svírá ? stres. Uvařte si čaj, sedněte ke stolu a sepisujte na papír všechny negativní vlivy, co na vás působí, a k nim si hned piště možná řešení. Čím více stresových faktorů zlikvidujete, tím lépe.

Odložte pasivní zábavu, buďte aktivní – začněte pravidelně cvičit, chodit na procházky do lesa, jezdit na kole. Stýkejte se s lidmi osobně, nikoli přes mobil. Uvědomte si, že lidé byli šťastní mnohem více, když žádné mobily neexistovaly. Omezujte i sledování televize, kde se dnes prezentuje mnoho negativity.

korejský ženšen

Zkuste to s adaptogeny

Odstranit vliv stresu není vůbec snadné, a proto jsou tu také na pomoc bylinky, které nazýváme adaptogeny. Působí na hormonální rovnováhu a pomáhají nejen s erekcí, ale i s chutí na sex, s motivací k životu a k pozitivnějšímu životnímu přístupu. Mezi ty nejznámější adaptogeny patří ženšen, ashwagandha, maca peruánská či rozchodnice růžová.