Každý z nás někdy něco odesílá, ať už je to jen občas nebo pravidelně každá zásilka se musí dát do obálky. Znáte výhody plastových obálek? Je jich spousta.

Plastové obálky jsou výhodnější a odolnější – ještě je nepoužíváte? Měli byste určitě začít!

Dnes je velmi populární odesílání zásilek poštou nebo za pomocí kurýrní služby. I když vy osobně nic neposíláte nebo posíláte zásilky jen výjimečně, jistě je naopak často dostáváte. Na vzhledu a stavu obalu, ve kterém se zásilka nachází, velmi záleží. Představte si, že dostanete zásilku, která na první pohled vypadá poničeně a nehezky, která je zmačkaná nebo špinavá. Jaký to na vás udělá dojem? Určitě ne moc dobrý, že? Hodně záleží na tom, do jaké obálky se rozhodneme zásilky, které posíláme poštou nebo přes kurýrní službu, dát. Pokud jste ještě nezačali využívat těch plastových, povíme vám, proč byste s tím rozhodně měli začít.

pexels-photo-4219890

Jedna výhoda za druhou

Plastová obálka je určitě mnohem odolnější než obálka z jiného materiálu. Již na první pohled je patrné, že plastová obálka ne nemůže jen tak ušpinit, poničit nebo dokonce navlhnout tak jako tomu může být u jiných typů obálek – především pak u těch papírových. Plast patří k odolným materiálům, který jen tak něco nezničí. Když si představíme, jakou trasu a vzdálenost musí vaše zásilka překonat, než se dostane do svého cíle, je to skutečně velká dálka. Nehledě na to, že zásilky občas tráví také hodně času někde ve skladu, kde čeká na roztřídění. Během této doby může vlivem okolního prostředí i počasí navlhnout, ušpinit se a tak se stane v podstatě poškozenou zásilkou. V plastové obálce se to ale nestane.

pexels-photo-190295

Navíc plastové obálky pro odesílání zásilek zpravidla nebývají nikdy průhledné. Naopak barevný plast zaručí, že vaše zásilka dorazí do cíle v naprostém utajení. Takové posílání je velmi diskrétní, nemusíte se tak bát, že by někdo viděl, co posíláte nebo se dokonce dostal k vašim osobním nebo citlivým údajům.

Nízká hmotnost šetří peníze

Další výhodou je rozhodně nízká hmotnost takové obálky. Čím nižší hmotnost obalového materiálu – tím nižší cena za poštovné. To si každý snadno spočítá, že takto může vlastně ještě ušetřit. Pokud sami odesíláte zbožím svým zákazníkům prakticky každý den, oceníte i to, že plastové obálky nezaberou příliš místa a výborně se skladují. Přitom se do nich vejde v podstatě cokoliv, protože obálky se vyrábějí v různých velikostech.

Posílejte zásilky chytře!